Ooops ! You forgot to enter a stream url ! Please check Radio Player configuration

1 kwietnia 2022 roku w najmniejszej gminie w  powiecie ełckim, w gminie Stare Juchy ruszyło internetowe „Radio Stare Juchy”. Z inicjatywy nieformalnej grupy mieszkańców powstało lokalne radio.

Od początku nadawania radia za pośrednictwem strony www.starejuchy.eu na antenie będziemy mogli usłyszeć muzykę lat ’80, ’90, a także współczesne utwory wpasowujące się w lokalny charakter oraz muzykę z gatunku Disco Polo. Prócz muzyki zaprezentujemy słuchaczom ciekawe audycje autorskie o zróżnicowanej tematyce aby każdy znalazł coś dla siebie, wywiady z osobami z lokalnego środowiska ale także z Polski, pozdrowienia i życzenia okazjonalne od lokalnych działaczy, a także najciekawsze informacje z naszej gminy.

Zaangażowani mieszkańcy prowadzą także niniejszą stronę internetową, gdzie jest udostępniony player Radia, w budowie jest także aplikacja, którą będzie można darmowo pobrać na swój telefon aby mieć radio zawsze pod ręką. Planujemy rozwinąć współpracę o wszystkie sołectwa naszej gminy aby informacje docierały szybciej i do większego grona odbiorców. Skontaktować się z nami można po przez profil na FB „Stare Juchy-Wiadomości Gminne”, stronę: www.starejuchy.eu, pocztą elektroniczną: radio@starejuchy.eu oraz telefonicznie: 739-003-337.